Hospoda Sendraz parkety.jpg
Hospoda U Svatého Floriána Sendraž u Nového Města nad Metují na Náchodsku je restaurace s kuchyní, salónkem, sálem a venkovním posezením s udírnou na Sendraži.
Zpet na seznam restauraci.jpg
Užitečné odkazy:
hudebníci a DJs

hudebníci a DJs

MUSIC POPTÁVKA - zde si snadno zajistíte hudbu na Vaši veřejnou akci i na soukromý večírek, či svatbu. Osvědčení hudebníci z Vašeho blízkého okolí i z celých Východních Čech.
fotografové

fotografové

Katalog východočeských fotografů - zde si snadno vyhledáte svatebního fotografa z blízkého okolí i z celých Východních Čech.
DJs v okolí

DJs v okolí

Vyhledání DJů v blízkém okolí - DJs pro Váš večírek, svatbu, nebo párty
Svatební web

Svatební web

Svatební magazín a katalog svatebních služeb ve Východních Čechách.
Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..
SEO Rozcestník

Svatební hostiny, oslavy a večírky

V restauraci U Svatého Floriána je možné pořádat různé soukromé i veřejné akce. V sále je při standardním rozložení stolů 50 míst na sezení.
Jsou-li stoly uspořádány pro slavnostní svatební tabuli, v takovém případě je u stolů asi 30 míst. Střední a malé svatební hostiny se tedy v této pěkné hospodě na Sendraži konají, přičemž zbývá místo i na tanec a pro svatebního DJe. Kromě svatebních hostin zde lze pořádat i narozeninové a jiné oslavy, soukromé i firemní večírky a též veřejné diskotéky.
Pro firemní večírky se též často využívá venkovního posezení, které je před vchodem, nebo též posezení pod stříškou, které je za ním u udírny.
Hudbu si též snadno a výhodně zajistíte na webu MUSIC POPTÁVKA.
.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- REKLAMA ------------
zvětšit
zvětšit
Adresa:

Hospoda U Svatého Floriána
Sendraž 22
549 01 Nové Město nad Metují
okres Náchod, Královéhradecký kraj


Provozovatel:

Romana FIŠEROVÁ
Telefon:   +420 732 675 041
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one