Hospoda Sendraz parkety.jpg
Hospoda U Svatého Floriána Sendraž u Nového Města nad Metují na Náchodsku je restaurace s kuchyní, salónkem, sálem a venkovním posezením s udírnou na Sendraži.
Zpet na seznam restauraci.jpg
Užitečné odkazy:
hudebníci a DJs

hudebníci a DJs

MUSIC POPTÁVKA - zde si snadno zajistíte hudbu na Vaši veřejnou akci i na soukromý večírek, či svatbu. Osvědčení hudebníci z Vašeho blízkého okolí i z celých Východních Čech.
fotografové

fotografové

Katalog východočeských fotografů - zde si snadno vyhledáte svatebního fotografa z blízkého okolí i z celých Východních Čech.
DJs v okolí

DJs v okolí

Vyhledání DJů v blízkém okolí - DJs pro Váš večírek, svatbu, nebo párty
Svatební web

Svatební web

Svatební magazín a katalog svatebních služeb ve Východních Čechách.
Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..
SEO Rozcestník

Hospoda U Svatého Floriána Sendraž - restaurace na Sendraži

Historie a současnost hospody U Svatého Floriána Sendraž
Objekt požární zbrojnice na Sendraži ze 60. let, byl rozšířen o obecní úřad a po sametové revoluci dále rozšířen i o pohostinství U Svatého Floriána. Tato hospoda se později ještě zvětšila o prostor po hasičích, poté co se požární zbrojnice přestěhovala do jiné budovy na Sendraži. Tradice hospody v budově Sendraž č.p. 22 je však starší, než je porevoluční současný Svatý Florián. Původně bývala hospůdka v tomto objektu na druhé straně budovy, ale to prý podle pamětníků bývala jen taková "nálevna".
Současná velmi pěkná restaurace U Svatého Floriána má interiérové prostory rozděleny do čtyř částí: kuchyň, výčep se stoly, salónek, a sál. V sále je další samostatný výčep, a stoly pro asi 50 hostů. Před vchodem do tohoto pohostinství bývá v provozu za pěkného počasí letní zahrádka, kde se i často v udírně něco dobrého udí, nebo peče.
Provoz restaurace
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
od 17:00 hod - do nočních hodin
od 17:00 hod - do nočních hodin
od 17:00 hod - do nočních hodin
od 17:00 hod - do nočních hodin
od 17:00 hod - do nočních hodin
od 11:00 hod - do nočních hodin
od 11:00 hod - do nočních hodin
Hospoda U Svatého Flofiána nabízí jídla teplé i studené kuchyně a občerstvení alkoholickými i nealkoholickými nápoji a točeným pivem Radegast.
.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- REKLAMA ------------
zvětšit
zvětšit
Adresa:

Hospoda U Svatého Floriána
Sendraž 22
549 01 Nové Město nad Metují
okres Náchod, Královéhradecký kraj


Provozovatel:

Romana FIŠEROVÁ
Telefon:   +420 732 675 041
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one